czwartek, 14 czerwca 2012

Święto dzieci w Kromnowie

23 czerwca władzę w Kromnowie przejmują dzieci! Zapraszamy dzieci z Kromnowa i pobliskich miejscowości - miejsca starczy dla wszystkich.

Od godz. 11 zapraszamy na plac zabaw i do świetlicy wiejskiej, gdzie odbędzie się tradycyjne już Powitanie Lata. A to oznacza gry i zabawy dla najmłodszych i nieco starszych. Około południa zawita do nas prawdziwy klaun Rufi Rafi, który rozbawi wszystkich obecnych. Nawet tych, którzy myślą, że to... już nie te lata, żeby śmiać się z popisów klowna.

O godz. 15 wszyscy przeniesiemy się do Artystycznej Galerii Izerskiej, gdzie odbędzie się Przegląd Piosenki Dziecięcej. Mikrofon i scena tego dnia dostępna będzie dla wszystkich. Jeśli komuś nie starczy odwagi, aby wystąpić samemu - zachęcamy rodziców, aby wspomogli swoje pociechy i byli razem z nimi podczas pierwszych prób scenicznych. W końcu śpiewać podobno każdy może. Jeden lepiej, a drugi gorzej - ale w Kromnowie nikt nikogo nie będzie oceniał, więc nie ma się czego obawiać. W tym dniu liczy się tylko dobra zabawa! I z każdego występu będziemy zadowoleni. Zresztą, liczymy na to, że wśród publiczności zasiądą rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, rodzeństwo i nie ulega wątpliwości, że występ ich członka rodziny będzie dla nich właśnie tym najwspanialszym.

Na pewno czeka nas tego dnia dużo uśmiechu, radości i wzruszenia! Powitajmy lato właśnie z tymi dobrymi emocjami.

Osoby, które będą chciały wystąpić przed kromnowską publicznością prosimy o dostarczenie na płytach CD podkładów muzycznych.

Czekamy na dzieci z opiekunami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz