czwartek, 6 grudnia 2012

Jarmark świąteczny już za chwilę

15 grudnia od godz. 12 zapraszamy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich - ostatnie spotkanie z lokalnymi twórcami w tym roku. 

To świetna okazja, aby zakupić upominki, znaleźć coś, co ozdobi nasze wnętrza, a może po prostu - na moment przed świąteczną bieganiną zrobić sobie mały prezent. Każdy znajdzie coś dla siebie i każdy w pięknym zabytkowym wnętrzu na moment chociaż odetchnie. 

Wśród stoisk nie zabraknie tych z dużym wyborem ozdób i stroików przygotowywanych specjalnie na te święta. Będą między innymi: Dominika Grudzień z pracowni artystycznej Pawie Oko, Helena Kopczyk z pracowni florystycznej IwStudio, Joanna Kozdęba, Olga Olszewska z bombkami zdobionymi metodą quillingu, Agnieszka Jaśko, która przywiezie między innymi piękne filcowe choinki i panie z Centrum Informacji Turystycznej w Starej Kamienicy z dużym wyborem różnorodnych ozdób. 

Nie zabraknie też ceramiki - będzie ją można kupić od Agaty Różańskiej z Kopańca i Łukasza Telatyńskiego z Dobkowa. Będzie jak zawsze różnorodna biżuteria od Olgi Jaros, Magdaleny Sienkiewicz, Agnieszki Ślipko-Strzałkowskiej. 
Będzie można także kupić witraże od Jadwigi Górniewicz i Marzeny Grabowskiej i wiele innych przedmiotów. 
Oczywiście nie zabraknie też chleba, który przywiezie do nas Zosia Fryst i Joanna Appelt. Będą też pierniczki, domowe przetwory i ciasta. 

Ale to nie wszystko. Od samego początku Jarmarku do godz. 14 ze sceny popłyną w Państwa stronę przyjemne dźwięki kolęd, które wyśpiewa zespół Fides. A tuż po nich o godz. 14.15 na deski wejdą dzieci z Małej Kamienicy, które już od długiego czasu przygotowują pod okiem Teresy Salawy-Sznul Jasełka. 
Po Jarmarku o godz. 17.30 odbędzie się wernisaż wystawy Marii Maczkowskiej. 

Do tego gorąca kawa i czekolada i kawałek domowego ciasta plus przyjazna atmosfera. 

Wstęp oczywiście darmowy! Czekamy na Was!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz