piątek, 10 stycznia 2014

Miłosny koncert na Walentynki

"Do zakochania jeden krok" - tak brzmi tytuł walentynkowego koncertu, na który z wielką przyjemnością zapraszam Państwa 16 lutego o godz. 17 do Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. Na scenie pojawią się cztery wokalistki, które stali bywalcy Galerii z pewnością znają: Eliza Niebieszczańska, Natalia Lis oraz Martyna i Oliwia Gasiulewicz. A skoro walentynki to będzie tylko o miłości - usłyszymy największe miłosne przeboje, takie jak: "Serduszko puka", "Zabiorę Cię właśnie tam" czy "Psalm dla Ciebie". Wszystkie w musicalowej oprawie autorstwa tych czterech młodych, zdolnych artystek. 

We wrześniu 2013 roku właśnie te cztery wokalistki zaprezetowały w AGI koncert zatytułowany "Ludzkie gadanie" z tekstami Agnieszki Osieckiej, który bardzo spodobał się publiczności. Wiele osób po nim pytało mnie, czy dziewczyny przygotują coś jeszcze. No i stało się! Nowy repertuar jest gotowy i swoją premierę będzie miał właśnie 16 lutego w Kromnowie. Na pewno nikt z Państwa nie wyjdzie z tego koncertu zawiedziony. 
Martyna i Oliwia Gasiulewicz
Eliza Niebieszczańska i Natalia Lis

Każda z wokalistek od wielu lat pod okiem fachowców szlifuje swój talent i głos. Współne występy zaczęły dzięki cieplickiej Przystani Twórczej - tam bowiem właśnie się poznały i postanowiły spróbować swoich sił występując na scenie razem. Nie rezygnują jednak także z indywidualnych występów - każda z nich bierze udział w różnych konkursach czy przeglądach, aby oswajać się ze sceną i wciąż podnosić swój poziom. 
Ambicji, talentu i wdźwięku tym dziewczynom na pewno nikt nie odmówi. 
Polecam ten koncert!

Cegiełki na koncert w cenie 10 zł można rezerwować pisząc na adres: galeria.izerska@gmail.com 
Będzie je można także nabyć przed wejściem na koncert.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz