sobota, 19 lipca 2014

Oswajamy komputer i aparat - warsztatowo w Galerii

Pierwsze zajęcia Akademii Izerskiej już za nami! Podzieliliśmy się na dwie grupy - ze względu na poziom zaawansowania. Osoby z pierwszej grupy uczą się obslugi komputera od podstaw - wszystkie tajniki tej wiedzy przekazuje im nauczyciel z wrodzoną cierpliwością :) Jesteśmy dopiero po pierwszych zajęciach, zatem jeśli tylko jeszcze ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszamy.

Druga grupa na warsztat wzięła fotografię - nauczymy się, jak wykonać zdjęcie dokładnie takie, o jakie nam chodzi. Na początku poznamy nieco teorii na ten temat, ale szybko przejdziemy do czynów, czyli robienia zdjęć i w praktyce będziemy mieli okazję przekonać się, jakie błędy popełniamy, a co wychodzi nam całkiem dobrze. Zapowiada się świetna zabawa!

W środę - 23 lipca o godz. 16 odbędą się kolejne zajęcia, na które serdecznie zapraszamy.

Przypominam, że wszystkie warsztaty są bezpłatne, a ich organizatorem jest Fundacja Rozwoju Regionalnego Kobold z Małej Kamienicy. 

Warto też przypomnieć, że zajęcia w zasadzie nie mają końca... bo ich uczestnicy zostaną zaproszeni do redagowania gazetki internetowej opowiadającej o życiu w naszych wioskach. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz