czwartek, 23 października 2014

Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

W końcu nastał ten dzień! Od dzisiaj można zapisywać się na świąteczną edycję Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, która odbędzie się
13 grudnia w godz. 11 - 17 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. 

Izerski Jarmark to impreza, która ma promować to, co najlepsze w regionie. Zapraszamy więc twórców - zarówno zawodowców, jak i amatorów; producentów wysokiej jakości żywności; koła gospodyń wiejskich; rolników; pszczelarzy i wszystkich innych, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego. 

Chcemy, aby podczas tej imprezy każdy, kto wejdzie pod dach Galerii dowiedział się, z czego słynie Pogórze Izerskie i otaczające je obszary. Bardzo zależy nam na tym, aby możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia właśnie w Kromnowie. 

Bożonarodzeniowa edycja Jarmarku cieszy się duża popularnością wśród mieszkańców i turystów, a niezwykła aura tego miejsca sprawia, że nikt nie chce stąd wychodzić. Płynące ze sceny kolędy podkreślają magię świąt, które kocha chyba każdy z nas. 

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (oraz przesłanie kilku zdjęć swoich produktów) i przesłanie go na adres: jarmark.izerski@gmail.com oraz o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem. Tutaj znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy, a tutaj przeczytacie regulamin

Serdecznie zapraszam i czekam z niecierpliwością na zgłoszenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz