poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Finał konkursu fotograficznego

20 kwietnia o godz. 17 w Artystycznej Galerii Izerskiej odbędzie się finał I Konkursu Fotograficznego "Zimowy krajobraz izerski" organizowanego przez Grupę Kreatywną działającą przy świetlicy wiejskiej w Kromnowie. 

Pojemne hasło konkursu trafiło do szerokiej grupy odbiorców. Złożono 26 prac, które ukazują różne oblicza srogiej izerskiej zimy. Na jednych zdjęciach widać rozległy górski krajobraz, inne kierują naszą uwagę na detale, które często skuleni z zimna mijamy niezauważone, jeszcze inne prezentują przycupnięte w dolinie wioski. 

Autorami prac jest 6 osób w przedziale wiekowym od kilkunastu do 70 lat. Nagrody ufundowane przez Radę Sołecką wsi Kromnów będą przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych: młodzież i dorośli. Do kogo trafią - to już zależy od Państwa, bo to publiczność, która pojawi się w piątek na wernisażu zagłosuje na swoich faworytów i po przeliczeniu głosów ogłoszone zostaną wyniki. Organizatorzy przewidują też przyznanie wyróżnienia. 

Serdecznie zapraszamy i już zapowiadamy kolejne, podobne zabawy - ich celem bowiem jest nie tyle prezentacja potencjału twórczego uczestników, ale przede wszystkim - zachęcenie mieszkańców do aktywności. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz