środa, 12 września 2012

VI Dni Kromnowa

W najbliższy weekend zapraszamy na VI już Dni Kromnowa. 
Impreza rozpocznie się o godz. 17 w Artystycznej Galerii Izerskiej, gdzie odbędzie się spotkanie nagrodzonych i wyróżnionych uczestników V. Konkursu "Ogród jak z bajki". 
Podczas spotkania wystąpią znani i lubiani wychowankowie pani Grażyny Maczek z zespołu muzycznego "Metrum", którzy umilą nam ten dzień. 

O godz. 18 na placu przy OSP odbędzie się integracyjne ognisko, którego gospodarzami będą strażacy z kromnowskiej OSP oraz Rada Sołecka. Organizatorzy zapowiadają, że na tym spotkaniu nie powinno, jak zwykle, zabraknąć pysznego chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym, które przygotowują zawsze kromnowskie gospodynie. 

Kolejny dzień, czyli niedziela to dzień otwarty sołeckiej siłowni - można na niej ćwiczyć od godz. 14 do 16. Może ktoś zechce korzystać z niej dłużej...?

Po wysiłku fizycznym będzie czekała na nas chwila relaksu. O godz. 17 na scenie Artystycznej Galerii Izerskiej pojawi się bowiem Teatr "Mała Scena" od kilkunastu lat działający przy gimnazjum w Starej Kamienicy i kierowany przez panią Iwonę Lach-Rój. Tym razem przygotowane przez nich przedstawienie to "Przemyślenia młodego sportowca". 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz