wtorek, 25 września 2012

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Na Jarmarku będzie można spotkać m.in. Kasię Kwiatkowską (Mad'Moiselle Hooch) i Małgosię Tomczuk
Po raz kolejny z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich do Kromnowa. 29 września od 12 do 17.30. Będzie to już czwarte spotkanie z lokalnymi twórcami. 

To, co będą mogli Państwo tutaj znaleźć nie jest (w zdecydowanej większości) do znalezienia na sklepowych półkach. A nawet gdyby kiedykolwiek na sklepowe półki trafiło - co mi osobiście nawet się marzy - nigdy nie będzie tam okazji porozmawiać z twórcami tych wszystkich pięknych rzeczy. Więc o tym, że warto się tu wybrać chyba nie muszę nikogo przekonywać. 

Będzie różnorodna biżuteria, ceramika, naturalne mydła, ozdoby z masy solnej, ręcznie malowane torby, maskotki, tabliczki na łupku, chleby, przetwory, domowe ciasta, izerska lawenda i wiele innych rzeczy. 

Do tego filiżanka kawy lub herbaty i błogi spokój. Oczywiście, jak zwykle podczas Jarmarków rozpieści nas pogoda - słońce ma ogrzać nas ciepłymi promykami, niebo cieszyć oczy błękitem... Pierwszy jesienny Jarmark zapowiada się sielsko i różnorodnie. 

Cieszy mnie ogromnie, że wciąż do grona wystawców dołączają nowe osoby. Dziękuję im za zainteresowanie, ale też stałym bywalcom i wystawcom za to, że polecają Jarmark. 

Rozsyłajcie dalej w świat informacje o Jarmarku! 

Do zobaczenia w sobotę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz