środa, 24 października 2012

Kolejny Jarmark tuż tuż...

Już 27 października od godz. 12 do 17 zapraszam na piąty już z kolei Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich do Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. 

Kiedy na dworze już nieco chłodniej, deszcz może zacząć padać w każdej chwili, kiedy pogoda być może nie nastraja nas do wychodzenia z domów - warto mimo wszystko przełamać swój opór, pokochać jesień i przyjechać do nas. U nas zimna bać się nie musicie - jest cieplutko od stóp do głów, a dodatkowo będzie można się rozgrzać przy filiżance gorącej kawy i herbaty. 
Jeśli przywieziecie ze sobą nieco szyszek, żołędzi, kasztanów czy pięknych kolorowych liści będę bardzo wdzięczna.

Jarmark jak się rzekło wyżej jest organizowany już po raz piąty. Część osób - wystawców zapewne już dobrze znacie. Pojawi się między innymi Olga Jaros ze swoją szydełkową biżuterią, breloczkami i maleńkimi pluszakami; będzie też Sylwia Kurek z misterną  biżuterią sutasz; Małgosia Tomczuk z ręcznie szytymi zabawkami. Nie zabraknie chlebów, które Państwo uwielbiacie, domowych przetworów i wielu wielu innych rzeczy. Po raz drugi odwiedzi nas niezwykła galeria gabelek.eu, na której stoisku można dostać istnego zawrotu głowy!
Ale co mnie cieszy zawsze jakoś wyjątkowo: przyjadą kolejne nowe osoby. Będzie Magdalena Sienkiewicz ze Szklarskiej Poręby, która tworzy piękną biżuterię oraz Beata Grzesiak (Pracownia Artystyczna Alter Ego) z autorskimi przedmiotami szklanymi.

Podoba Wam się taki zestaw? 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz