piątek, 2 listopada 2012

Miał być jesienny, a wyszedł zimowy - po październikowym Jarmarku

Ostatni Jarmark zamienił się w kameralne spotkanie. Dojechała większość zapowiedzianych na ten dzień artystów. Ci, którzy nie dojechali w większości mieli ku temu poważny powód - letnie opony, a przecież na drodze był śnieg, śnieg padał i padał, zrobiło się ślisko (tego, że na drodze było naprawdę groźnie sama doświadczyłam...).
Nie dojechało jednak zbyt wielu kupujących (czy chociażby oglądających). Zima przestraszyła mieszkańców regionu i chyba woleli pozostać w domu.
A szkoda, bo październikowy zestaw twórców uważam za bardzo ciekawy.
Najpierw pozwolę sobie wymienić osoby, które u nas były po raz pierwszy:
* Magda z Pracowni MADEbyMADA z piękną biżuterią - zapraszam na jej stronę http://madacrafts.blogspot.com/ i przypominam, że część biżuterii została w Galerii :)

* Beata Grzesiak z Pracowni Artystycznej Alter Ego z Kowar z przedmiotami szklanymi wytwarzanymi z wykorzystaniem technologii fusingu - były szklane misy, talerze, świeczniki, aniołki, ptaszki, odrobina biżuterii. Warto zapoznać się z ofertą tej Pracowni, najlepiej zaglądając na stronę internetową: http://www.artfusing.pl/ I podobnie jak w przypadku Magdy kilka pięknych przedmiotów Beaty już jest w Galerii.

* Wiesia Dowchań z lnianymi ubraniami i nakryciami głowy - te ostatnie szczególnie zwróciły moją uwagę, ale kto mnie zna ten wie, że nakrycia głowy póki co mogą pozostać tylko moim marzeniem ;)
* na stoisku Pracowni Artystyczno-Ramiarskiej Maćka Berezowskiego pojawiły się piękne lniane szale Joanny Matusiak - to także nowość godna uwagi.
* a na stoisku Zosii Jazygow-Fryst obok jej pysznego chleba kolczyki Wiktorii Gąsiorowskiej


Poza tym przyjechali stali bywalcy:
* Olga Jaros z LolaArtStudio http://czarnalolapogodzinach.blogspot.com/

* Dorota Pawlak z lawendą - zapoznajcie się z jej sklepem internetowym http://galeriaizerska.pl/, w którym możecie sprzedawać swoje dzieła

* galeria http://gabelek.eu/, na której stoisku można znaleźć niemal wszystko


Piąty Jarmark za nami, nieco inny od pozostałych, w innych okolicznościach przyrody. Ale my już myślimy o kolejnych.
Przypominam, że kolejny wypada 24 listopada, a bożonarodzeniowy 15 grudnia. Można zgłaszać się na oba :) Do czego namawiam i zachęcam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz