piątek, 2 listopada 2012

Galeria Izerska - nowy sklep internetowy rozwija swoje skrzydła

No tak... wszędzie napisałam, tylko nie na blogu. A sprawa warta promocji i rozpowszechniania informacji, a to najlepiej wyjdzie, jak będziecie podawali dalej, plotkowali (ale tylko dobrze rzecz jasna) i dorzucali swoje trzy grosze. A o czym mowa? 

O http://galeriaizerska.pl/ - nowym internetowym sklepie, w którym jest miejsce dla wszystkich, którzy tworzą i chcą swoje rzeczy sprzedawać i promować się. Czyli dla wszystkich twórców! Sklep prowadzi - chyba nie jest to tajemnicą ;) - Dorota Pawlak, znana bywalcom Izerskich Jarmarków Rękodzieła i Sztuk Wszelakich i kojarzona głównie z lawendą, której zapach zawsze unosi się w Galerii. 

Platforma jest łatwa w obsłudze, przejrzysta - zarówno dla wystawiających tam swoje rzeczy, jak i tych, którzy zaglądają, aby coś kupić. Nastawiona jest na promocję tego, co nasze, na chwalenie się naszym bogactwem - dlatego też naprawdę przyjazna twórcom! Im więcej nas tam będzie, tym lepiej będzie można się zareklamować, więc każda osoba jest naprawdę cenna. I każda jest tu współpracownikiem, a nie rywalem, a to niezwykle ważne (choć dla wielu i całe szczęście banalne!). 

Jeśli chcecie sprzedawać swoje rzeczy, pokazać je szerszemu niż dotychczas gronu odbiorców, dotrzeć do swoich potencjalnych klientów - nie zwlekajcie, tylko czym prędzej wchodźcie na stronę sklepu-galerii, zakładajcie swoje konto, dodawajcie cuda, którymi chcecie się pochwalić. W ten sposób wypromujecie siebie, ale też cały region. A to przyniesie korzyści każdemu z osobna. 

Jeszcze się zastanawiacie??? Nie ma nad czym - dodawać swoje profile!

Ja podpisuję się obiema rękami pod tym portalem i zapewniam, że będzie Wam się dobrze współpracowało!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz