piątek, 13 lipca 2012

Będzie się działo - w ostatnią sobotę lipca

Mogą się już Państwo przyzwyczaić, że ostatnie soboty każdego miesiąca będą w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie obfitowały w liczne wydarzenia. 

28 lipca, jak już wielu z Was doskonale wie i zapamiętało - a przynajmniej taką mam nadzieję - odbędzie się drugi Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich. Startuje w samo południe - a szczegóły możecie przeczytać we wcześniejszych postach. 

Wiemy już też, kto wystąpi na kromnowskiej scenie tuż po Jarmarku. Najpierw będzie okazja do śmiania się do woli - zaprezentuje się bowiem kabaret Seniority z programem zatytułowanym "On i ona jak w kalejdoskopie". Kabaret ten istnieje już 5 lat i na swoim koncie ma kilkadziesiąt występów. Tworzą go amatorzy, dla których granie i tworzenie kabaretu to wielka pasja i jak mówią najlepszą nagrodą są salwy śmiechu. 
Kabaret wystąpi o godz. 18, a po nich na scenie pojawi się zespół związany z naszą okolicą The Presja. Dźwięki, jakie zagrają z pewnością trafią szczególnie w gust młodych słuchaczy. Co jednak wcale nie oznacza, że nie zapraszamy dorosłej widowni ;)

Wstęp na wszystkie te wydarzenia jest darmowy! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz