poniedziałek, 23 lipca 2012

Co ciekawego w Galerii?

Takie pytanie zadaje mi wiele osób. A ciekawych rzeczy jest sporo! Do początku sierpnia można jeszcze oglądać dwie wystawy: Magdy Kuźniarz i Małgorzaty Gałwiaczek - zainteresowanych tym, co to za wystawy odsyłam do wcześniejszych postów :) No i warto przypomnieć, że artysta też człowiek, który je, ma mieszkanie itd. - wiecie, do czego zmierzam? Tak, oczywiście ich prace możecie kupić! Kto zgadł - należy się zniżka ;-)

Poza tym trwa renowacja zabytkowych kolumn i napisów przy ołtarzu - odbywa się to przy ciągłej pracy galerii, więc możecie podglądać konserwatorów (no, zwykle jednego konserwatora).

Myślami oczywiście jesteśmy i przy najbliższych imprezach - Jarmarku, który już w najbliższą sobotę, i przy tych nieco dalszych - wernisażu wystawy Jerzego Jalubowa, który odbędzie się 11 sierpnia. Ale też przy tych, które jeszcze później - Europejskich Dniach Dziedzictwa we wrześniu, a i o listopadzie intensywnie myślimy - wszak wtedy, jak zapewne wielu z moich Czytelników pamięta - świętować będziemy pierwszy rok działalności AGI.

Myślimy też o przyszłym roku, ale chyba tych planów jeszcze zdradzała nie będę.

Można nas odwiedzać od wtorku do soboty, do czego oczywiście zachęcam, zapraszam. Aaa, i jak ktoś chce kawy to niech się upomina :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz