środa, 4 lipca 2012

Jarmarkowe przygotowania trwają nieustannie

Jeszcze nie minęło echo I Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, który odbył się 30 czerwca w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie, a my już myślimy o kolejnych i kolejnych.

Termin jest łatwy do zapamiętania: to zawsze ostatnia sobota miesiąca, czyli teraz 28 lipca. Zaczynamy w samo południe i w jarmarkowej atmosferze będziemy do godz. 17.30. Później jednak zostajemy w Galerii na koncercie. Kto zagra - okaże się w najbliższych dniach i szybciutko Państwa o tym poinformujemy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Jarmarku. Mile widziane jest wszelkie rękodzieło, ale że w grę wchodzą sztuki wszelakie, dlatego też chętnie przyjmiemy pod galeryjny dach osoby z domowym ciastem, domowym jedzeniem, warzywami z własnego ogródka czy wiejskimi jajkami. Naprawdę tego wszystkiego, co wielu z nas ma na co dzień poszukuje wielu odwiedzających Jarmark. Pochwalmy się im swoim bogactwem tego regionu.

Chętni do współpracy podczas tego czy kolejnych Jarmarków proszę o kontakt pod nr tel.: 75-76-57-680 lub 785-243-673 oraz poprzez e-mail: galeria.izerska@gmail.com

Czekamy na zgłoszenia, propozycje, pomysły!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz