sobota, 12 maja 2012

W oczekiwaniu na nowości

Żadne targi, szkolenia lub inne wyjazdy nie powinny w najbliższym czasie przeszkodzić w niemal-codziennym życiu Galerii. Dlatego ponownie Państwa zapraszamy do Kromnowa.

Jesteście ciekawi co można tu zobaczyć? Przede wszystkim piękny sam w sobie dawny kościół ewangelicki. A w jego wnętrzu na pierwszej kondygnacji jeszcze do 26 maja czynna jest wystawa "Za oknem" Moniki Barabasz. Do końca miesiąca można też tu zobaczyć pokonkursową wystawę fotografii "Zimowy krajobraz izerski" w wykonaniu mieszkańców gminy Stara Kamienica.

A na parterze ceramika Agaty Różańskiej z Kopańca; szkło Jerzego Szczapa z Kromnowa i prezentacja kopanieckiego Domu Spotkań Jacka Jaśko. Ale już niebawem zagoszczą tu inni artyści.

Wiemy już, że gotowy jest witraż Beaty i Marcina Chlebowskich z Antoniowa - przygotowywany specjalnie z myślą o AGI. Za kilka dni trafi do Galerii!
Niebawem swoje miejsce znajdą tu też m.in. prace artysty szklarza i grawera Marcina Zielińskiego z Chromca; biżuteria Anety Kędziorek ze Starej Kamienicy; prezentacja Galerii Wysoki Kamień i średniowiecznej Taberny z Kopańca Piotra Syposza. I to nie wszystko, ale nie mogę zaspokoić całego głodu naraz. Dlatego te miłe informacje będę Państwu dawkowała ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz