wtorek, 29 maja 2012

Bardzo letni wernisaż


Magdalena Kuźniarz - to kolejna artystka, z której twórczością będziecie mieli Państwo okazję się zapoznać. Na otwarcie wystawy "Lato ech że Ty" zapraszam w imieniu swoim i Magdy 9 czerwca o godz. 16.

Magdalena Kuźniarz to artystka, która wyraża się na wiele sposobów. Zajmuje się między innymi malarstwem, malowaniem na szkle, grawerowaniem, ceramiką. Ponadto uczy tych sztuk innych, projektuje przedmioty użytkowe. Z urodzenia jest wrocławianką i absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych. Z wyboru, od kilku lat, mieszka w Wolimierzu koło Mirska. Tu, w jej prywatnym domu, można zobaczyć wiele jej prac. W zasadzie cały dom to jedna wielka galeria. Zamiłowanie do sztuki i otaczania się pięknem widać na każdym kroku.

Magda prezentowała swoje prace już na wielu zbiorowych i indywidualnych wystawach w całej Polsce: od Warszawy, Krakowa przez rodzinny Wrocław aż do Jeleniej Góry czy wreszcie Wolimierza. W Kromnowie będą mieli Państwo jednak okazję zobaczyć wiele zupełnie świeżych prac, których artystka nie pokazywała jeszcze nigdzie indziej. Ich przekrój będzie duży: od monotypii po biżuterię.

Serdecznie Państwa zapraszam - ja na tę wystawę czekałam długo. Jestem więc przekonana, że i Państwo zechcecie zapoznać się z twórczością ludzi, którzy wybierają Izery na swój dom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz